NESTOR MARTIN - KROSNELĖ S 33 WOODBOX TECHNOLOGIJA

KROSNELĖ S 33 WOODBOX TECHNOLOGIJA

KROSNELĖ S 33 WOODBOX TECHNOLOGIJA

Krosnelės galingumas 9 kw
Aukštis(mm) 754
Plotis(mm)   630
Gylis(mm)    418
Išorinis skersmuo(mm) 150  
Svoris (kg) 125
Naudingumo kooficijentas 80 %
CO/CO2 (%)  0,135
Korpusas ketaus  
Spalva Garfito
Gamintojas Belgija
VIDEO

Kaina : 1534 Eur.

Nori įsigyti? Susisiek

 

S - serija sujungia savyje nesenstantį Stanfordo seriją su patentuota Woodbox technologija + nuotolinio valdymo pultą.

Woodbox technologija leidžia ne tik kontroliuoti šilumos intensyvumą  ir jaukumą, bet ji taip pat suteikia Jums ypatingų techninių privalumų:

 

 

• Integruota pirminio ir antrinio degimo sistemą
• Išskirtinis efektyvumas
• Švarus saugus degimas
• Tikslus degimo greičio kontrolė, viryklė
• Oro nuolat švariu lango plovimo sistema
• Papildomas oro srautas palengvinti uždegimą
• Sandarus ketaus korpusas
• Paprastas rankinis valdymas

 

 

Nuotolinio valdymo pultelis gali būti naudojamas "rankiniu" arba "automatiniu" režimu.
Kai naudojate nuotolinio valdymo pultą rankiniu režimu, galite naudoti + ir - mygtukais reguliuoti ugnies intensyvumą tiesiog didinant arba mažinant oro, patenkančio viryklė kiekį.
Jie gali būti naudojami nustatyti šiuos parametrus bet kuriuo metu, kaip jūs paprastai rankiniu būdu nustatyti oro kontrolę.
Automatiniu režimu galite nustatyti kambario temperatūrą, ir built-in jutiklis kontroliuoti kambario temperatūrą ir automatiškai regulioja krosnelės degimą.
Efel nuotolinio valdymo pultelis  suteikia jums daugiau komforto ir lankstumo, nei kada nors anksčiau.
„Stanford“ malkinių krosnelių asortimentas turi beprecedentę istoriją: sumanytos devintojo dešimtmečio pradžioje ir tobulintos daugiau kaip 150 metų, šiandien šios krosnelės užtikrina didelį našumą, švarų medienos deginimą ir patogų naudojimą.
 
Pačioje „Stanford“ malkinių krosnelių širdyje glūdi tiksli oro paskirstymo ir valdymo sistema (kompleksinio valdymo (angl. plexus control) sistema). Sistema leidžia lengvai ir tiksliai reguliuoti liepsną apšvietimo, šildymo ir kūrenimo per naktį tikslais. Krosnelėse įrengtas skaidrus stiklas, jas galima naudoti bedūmėse zonose.
 
Grožis slypi giliau
 
„Stanford“ malkinių krosnelių asortimentas pasižymi puikiu dizainu, tačiau renkantis krosnelę, išvaizda nėra pagrindinis rodiklis. Šiaip ar taip, grožis slypi giliau, o krosnelės turi būti našios, šildyti jūsų namus ir mažinti išlaidas kurui.
 
Būtent todėl labai svarbu geriau susipažinti su krosnelės veikimu.
 
„Stanford“ malkinės krosnelės yra tradicinės išvaizdos, tačiau už patikimos ketaus išorės slypi šiuolaikinės inžinerijos šedevras.
 
Rėmui ir vidinei degimo kamerai naudojamas ketus pripažintas tobula medžiaga krosnelių gamybai. Vis dėlto, norint užtikrinti hermetišką degimą, krosnelės rėmą ir vidinę dalį skiria aukštos kokybės plieno sluoksnis.
 
Kompleksinė valdymo sistema (angl. plexus control)
 
Viena oro srauto reguliavimo svirtis leidžia nustatyti tinkamą oro srauto kryptį deginant bet kokį kurą. Oro kiekis reguliuojamas pasukamomis rankenėlėmis, o tai leidžia tiksliai kontroliuoti kuro degimo greitį. Užvėrus minimalų degimo greitį nustatančią sklendę, užtikrinamas našus kuro naudojimas ir saugus jo kūrenimas.
 
„ZR“ oro paskirstymo sistema
 
„ZR“ oro paskirstymo sistema tiekia pašildytą orą į degimo kamerą. Oras tiekiamas palengva, o ne gūsiais. Tai reiškia, kad pirmiausiai sudeginami lakieji kuro komponentai (neleidžiant pertekliniam orui įpūsti ugnį ir generuoti daugiau lakiųjų komponentų). Tai užtikrina švarų, baigtinį degimą.
 
Dvigubo stiklo durelės
 
Dvigubo stiklo durelės suteikia papildomą apsaugą ir yra atsparesnės degimo nuosėdoms. Jei krosnelė naudojama netaisyklingai ir stiklas tampa nešvarus, padidinkite kaitrą ir visi nešvarumai bus pašalinti.
 
Patvirtinimai ir sertifikatai
 
„Stanford“ malkinių krosnelių asortimentas atitinka ir pranoksta naujo JK ir Europos bandymų standarto CE13240 reikalavimus. Atitiktis šiam standartui patvirtina krosnelės našumą. „Stanford“ krosnelės yra tarp aukščiausius rezultatus turinčių gaminių.
 
Tinka naudoti bedūmėse zonose
 
Apie 80 proc. JK gyventojų gyvena vadinamosiose bedūmėse zonose. Tai reiškia, kad šiose zonose galima naudoti tik krosneles, kurioms atlikti labai griežti dūmų išmetimo bandymai. „Stanford“ krosnelių asortimentas ne tik atitiko numatytus reikalavimus, bet ir nustatė naujus standartus, nes šios krosnelės užtikrina švariausią įmanomą degimą. Tai dar ne viskas – „Stanford 13“ yra vienintelė krosnelių linija, kuriai atlikti degimo per naktį bandymai (kaip pastovaus degimo prietaisui, kūrenančiam malkas).
 
Patvirtinta „HETAS“
 
Visas „Stanford“ malkines krosneles patvirtino „HETAS“ – oficiali Vyriausybės pripažinta organizacija, patvirtinanti kietojo kuro buitinius šildymo prietaisus, kurą ir paslaugas.
 
„Stanford“ gaminių šeima
 
Asortimentą sudaro nedidelės „Stanford 13“ (S13) krosnelės, skirtos mažesnėms jaukioms patalpoms; šiek tiek didesnės „Stanford 23“ (S23) krosnelės, skirtos šiuolaikinėms gyvenamosioms erdvėms; „Stanford 33“ (S33) krosnelės, skirtos didesnėms ir atviro išplanavimo patalpoms; ir didesnės bei platesnės „Stanford 43“ (S43) krosnelės, skirtos šildyti dideles erdves.