NESTOR MARTIN - KROSNELĖ STANFORDO 9

KROSNELĖ STANFORDO 9

KROSNELĖ STANFORDO 9

Krosnelės galingumas 9 kw
Aukštis(mm) 729
Plotis(mm)   610
Gylis(mm)    420
Išorinis skersmuo(mm) 150  
Svoris (kg) 135 
Naudingumo kooficijentas 76%
CO/CO2 (%)  0,06
Korpusas ketaus 
Spalva Garfito
Stanford krosnelių serijos modifikacijos:
Su kaitlentė, be kaitlentės
Emaliuotos (olivinė žalia, tamsiai ruda, juoda, švesiai pilka spalvos)
Gamintojas Belgija
 

Kaina : 1303 Eur.

Nori įsigyti? Susisiek

KROSNELĖ STANFORDO 9

Privalumai  

                                                                         
Ketaus korpusas
Švaraus stiklo sistema
Antrinis degimas
Didelė peleninė
Pelenų ardeliai
Nuimamas grilis
Įmontuota sklendė
Galimas modelis su kaitlentė
Malkų įkrovimas iš prekio arba iš šono
Termostatinis oro padavimo reguliavimas
Įkrovos degimas iki 10 val. 


„Stanford“ malkinių krosnelių asortimentas turi beprecedentę istoriją: sumanytos devintojo dešimtmečio pradžioje ir tobulintos daugiau kaip 150 metų, šiandien šios krosnelės užtikrina didelį našumą, švarų medienos deginimą ir patogų naudojimą.Pačioje „Stanford“ malkinių krosnelių širdyje glūdi tiksli oro paskirstymo ir valdymo sistema (kompleksinio valdymo (angl. plexus control) sistema). Sistema leidžia lengvai ir tiksliai reguliuoti liepsną apšvietimo, šildymo ir kūrenimo per naktį tikslais. Krosnelėse įrengtas skaidrus stiklas, jas galima naudoti bedūmėse zonose.
 Grožis slypi giliau
 „Stanford“ malkinių krosnelių asortimentas pasižymi puikiu dizainu, tačiau renkantis krosnelę, išvaizda nėra pagrindinis rodiklis. Šiaip ar taip, grožis slypi giliau, o krosnelės turi būti našios, šildyti jūsų namus ir mažinti išlaidas kurui. Būtent todėl labai svarbu geriau susipažinti su krosnelės veikimu. „Stanford“ malkinės krosnelės yra tradicinės išvaizdos, tačiau už patikimos ketaus išorės slypi šiuolaikinės inžinerijos šedevras. Rėmui ir vidinei degimo kamerai naudojamas ketus pripažintas tobula medžiaga krosnelių gamybai.Viena oro srauto reguliavimo svirtis leidžia nustatyti tinkamą oro srauto kryptį deginant bet kokį kurą. Oro kiekis reguliuojamas pasukamomis rankenėlėmis, o tai leidžia tiksliai kontroliuoti kuro degimo greitį. Užvėrus minimalų degimo greitį nustatančią sklendę, užtikrinamas našus kuro naudojimas ir saugus jo kūrenimas.
„ZR“ oro paskirstymo sistema„ZR“ oro paskirstymo sistema tiekia pašildytą orą į degimo kamerą. Oras tiekiamas palengva, o ne gūsiais. Tai reiškia, kad pirmiausiai sudeginami lakieji kuro komponentai (neleidžiant pertekliniam orui įpūsti ugnį ir generuoti daugiau lakiųjų komponentų). Tai užtikrina švarų, baigtinį degimą.Patvirtinimai ir sertifikatai
 „Stanford“ malkinių krosnelių asortimentas atitinka ir pranoksta naujo JK ir Europos bandymų standarto CE13240 reikalavimus. Atitiktis šiam standartui patvirtina krosnelės našumą. „Stanford“ krosnelės yra tarp aukščiausius rezultatus turinčių gaminių. Tinka naudoti bedūmėse zonose
 Apie 80 proc. JK gyventojų gyvena vadinamosiose bedūmėse zonose. Tai reiškia, kad šiose zonose galima naudoti tik krosneles, kurioms atlikti labai griežti dūmų išmetimo bandymai. „Stanford“ krosnelių asortimentas ne tik atitiko numatytus reikalavimus, bet ir nustatė naujus standartus, nes šios krosnelės užtikrina švariausią įmanomą degimą. Tai dar ne viskas – „Stanford 13“ yra vienintelė krosnelių linija, kuriai atlikti degimo per naktį bandymai (kaip pastovaus degimo prietaisui, kūrenančiam malkas).
Patvirtinta „HETAS“
 Visas „Stanford“ malkines krosneles patvirtino „HETAS“ – oficiali Vyriausybės pripažinta organizacija, patvirtinanti kietojo kuro buitinius šildymo prietaisus, kurą ir paslaugas.