Akumuliacinės medžiagos

KAD ŽIDINIO APDAILA ILGIAU LAIKYTŲ ŠILUMĄ


KAP - teisios ir lanko formos keraminės akumuliacinės plokštės. Naujausios kartos plokštės, pagamintos iš ugniai atsparios , didelio tankio ir šilumos tūrio keramikos, pasižymi labai dideliu šilumos laidumu ir šilumos akumuliavimu. Iš jų galima konstruoti "šiltas" židinių, krosnių ir kitų konstrukcinių šildymo sistemų apdailas, taip pat uždarias "hipokaustos" sistemos apdailas. Dėl labai didelės šilumos akumuliacijos ir puikaus šilumos laidumo mūsų plokštės išsiskiria iš panašių gaminių iš tradicinio šamoto, kurie kadaise buvo naudojami statyti židinius.

Dideli mūsų plokščių matmenys leidžia statyti tvirtus, saugius ir šiltus kupolus(viršutines židinio dalis) ir masyvias židinio apdailas, kurios ženkliai gerina židinio efektyvumą. Židinį galima daug greičiau sumontuoti, nereikia naudoti mineralinės vatos izoliacijos. KAP plokštės yra dvigubai armuotos ir labai kietos, tačiau jas galima lengvai pjauti arba laužyti, naudojant laužymo įrenginį. Norint palengvinti plokščių klijavimą(mūsų siūlomais klijais), jose galima gręžti skyles ir jas susukti. Pašalinus dulkes, prie plokštės klijojamas tinklelis ir dedamas tinkas. Taip pat galima klijuoti koklius arba akmens masės plokštės.

AKUMULIACINIS BETONO ŠAMOTAS - GERIAUSIAS ŠAMOTAS ŽIDINIŲ IR KROSNIŲ STATYBAI


-didžiausia šilumos akumuliacija

-geriausias šilumos tiekimas

-aukštas efektyvumas

Akumuliacinių modulių gamybai naudojamos naujausios kartos medžiagą - keramikos masę iš padidnto šilumos akumuliavimo ir atsparaus ugniai šamoto betono. Unikali, patentuota receptūra, leidžia pasiekti labai aukštą šilumos akumulicijos reikšmę ir didelį šilumos laidumo rodiklį, minimaliai išplečiant medžiagą. Gaminiai iš akumuliacinio šamoto betono pasižymi aukštu efektyvumu, ekonomiškumu, ekologiškumu. Tai akumuliacinių medžiagų savybės kurios sugeba savyje sukaupti ir ilga laika akumuliuoti šilumą su tuo pačiu kiekiu sudegintų malkų. Būtent šių savybių dėka galima konstruoti vienus geriausių ir saugiausių šilumos kaupiklių ir židinių apdailų pasaulyje.

Palyginus su tradicinio šamoto gaminiais, kurių tankis 1,7-2,1 kg/dm3, akumuliaciniai moduliai, kurių tankis ˜2,85 kg/dm3, laiko šilumą iki 50% daugiau, puikiai akumuliuojant šilumą užtikrinant itin aukštą efektyvumą. Šios vienoje medžiagoje suderintos trys savybės išskiria akumuliacinį betono šamotą iš kitų šamoto rūšių ir įprastų, atsparių ugniai betono rūšių. Iš jo pagaminti labai patvarūs, kompaktinių dydžių šildymo moduliai leidžia statyti dailius bei aukšto efektyvumo šildymo paviršius, šilumos kaupiklius ir "šiltas "židinių apdailas. Šiluma Jūs gaunate per šildymo paviršius, kurie šilumą išlaiko daugiau kaip 20 val. su vienu 10-15 kg malkų įkrovimų. Šilumos energijos atidavimas suskirstytas į keliolika valandų. Toks židinys/krosnis sugeba apšildyti pakankamai didelius plotus (net 200 m2 plotą), naudojant vidutiniškai 2 malkų porcijas per parą. Keramikiniai akumuliaciniai moduliai leidžia lengvai ir greitai sumontuoti šilumos kaipiklį. Dėl nupjautų kampų KAM vidaus forma mažina nereikalingą pasipriešinimą. Dėl to žymiai lengviau cirkuliuoja išmetamosios dujos. KAM sistemoje galima įvairiai formuoti išmetamųjų dujų cirkuliaciją ir viso šilumos kaupiklio formąKAM .

        -  KAM didina visos šildymo sistemos naudingumą (pakura+šilumos keitiklis=III kartos židinys/krosnis)
        -  Didina į šildomas patalpas tiekiamos šilumos kiekį kelis kartus (80-90% naudingumo
        -  Dideli šilumos kaupiklio plotai papildomai didina šildymo galią nuo 10 iki net 70 %
        -   Įrenginio šildymo laikotarpis didėja apie 8-12 val. ir siekia net iki 24 valandų
        -   Galima net 3-4 kartus sumažinti deginamų malkų kiekĮ
        -   Šildo spinduliais - tai sveikas, natūralūs, "laminarinis" šildymo būdas
      -   Galima įvairiai formuoti išmetamų dujų eigą, moduliai lengvai paslėpiami židinio viduje
        -   Židinio montavimas paprastas ir greitas
        -   Keraminiai akumuliaciniai moduliai ir akumuliacinis šamoto betonas yra patentuoti produktai

 

 

KAM - ŠILUMOS TIEKIMO IR AKUMULIAVIMO SISTEMA              


KAM - Keraminiai Akumuliaciniai Moduliai. Tai ypatingos akumuliacinės medžiagos, aukštų technologijų vaisius.

KAM - šilumos kaupiklio dydžio paskaičiavimo principas paprastas: 70-130 kg akumuliacinės masės priima energiją iš 1 kg sausų pakuroje sudeginamų malkų (pirma ir sekančios malkų porcijos). Esant tokiam santykiui, viso židinio (t.y. įdėklo/kapsulės su pajungtais akumuliaciniais moduliais) naudingumas svyruos tarp 80 ir 90%. Jei, esant 770 kg akumuliacinei masei, malkų porcija į pakurą padidinsime iki 11 kg, sistema leis išgauti beveik trigubai daugiau šilumos ir padidins jos tiekimo trukmę iki 8-12 valandų.

Pakuroje greitai (per 1-2 val) pagamintas didelis energijos kiekis(dar prieš nukeliaujant dujoms į kaminą) yra nukreipiamas tiesiai į šilumos kaupiklį. Išmetamosios dujos išeinantys pro kaminą, atvėsta iki 130-200°C temperatūros. Iš išmetamųjų dujų gauta ir šilumos kaupiklio masėje susikaupusi šiluma skleidžiama po truputį ir tolygiai, pasiskirsto patalpai apšildyti reikalingais kiekiais nuo 10 iki 24 val. Taip išnyksta patalpų peršildymo rizika, degant židiniui, pasiekiant židinio aukščiausio lygio naudojimo komfortą.