Kamino sistema JAWAR

Komin ceramiczny prezentacja

Jawar keraminiai kaminai – tai sprendimas tiems klientams, kurie nori ilgalaikės bei universalios sistemos. Keraminiai kaminai yra tinkami tiek kietam kurui tiek dujoms ar skystam kurui. Jų privalumas yra greitas ir paprastas montažas, aukštas atsparumas rūgštims bei karščiui, atsparumas mechaniniams įtampoms.Trigubo sluoksnio dūmtraukio sistema su izostatiniu įdėklu, yra skirta išmetamų dujų išvedimui iš visomis kuro rūšimis kūrenamų įrenginių
UNIVERSAL PLUS gali būti naudojamas tiek su tradiciniais šildymo įrenginiais, tiek su įrenginiais, kuriuose įdiegtos pačios naujausios technologijos. Ši kamino sistema yra tinkama tiek aukštomis bei žemomis temperatūromis dirbantiems šildymo įrenginiams, taip pat kondensaciniams katilams (tokiu atveju reikia naudoti silikoną įdėklų suklijavimui).
 
JAWAR UNIVERSAL PLUS yra moderni kaminų sistema, sukurta tam, kad užtikrintų saugumą bei komfortą jūsų namams. Gaminant šią sistemą buvo panaudotas  izostatinis presavimo metodas, kuris leido pasiekti ypatingai gerus parametrus. Toks metodas leido pagaminti kaminą, ypač atsparų rūgščių absorbcijai, aukštoms temperatūroms, terminiams šokams ir nepralaidų išmetamoms dujoms (dėl 2,5cm įdėklų tarpusavio susileidimo).
 
Akmens vatos izoliacija užtikrina puikius rezultatus tiek prie aukštos, tiek prie žemos temperatūros. Lengvo svorio keramzitbetonio blokeliai užtikriną sistemos stabilumą ir palengvina kamino montažą.
 
JAWAR UNIVERSAL PLUS leidžia jungtis prie absoliučiai visų šildymo įrengimų. Atsparumas aukštoms temperatūroms leidžia naudoti šį kaminą kūrenant kietą kurą o atsparumas rūgštims - naudoti dujinius ar alyva kūrenamus įrenginius. Taip pat puikūs sandarumo parametrai suteikia galimybę naudoti kondensacinius katilus. Svarbiausia, kad nėra būtinybės keisti kaminą keičiant šildymo įrenginį.

Izostatinis keraminis įdėklas pagreitina kamino įšilimą bei padidina kamino trauką nuo pat degimo pradžios.
Aukštas atsparumas terminiams šokams garantuoja saugumą viso degimo proceso metu. Didelis privalumas,  JAWAR UNIVERSAL PLUS kaminų sistemose, kad patyręs montuotojas gali sumontuoti kaminą per kelias valandas.


 JAWAR NORD

 

KAMINO SISTEMA SU ORO PADAVIMU Į ŠILDYMO ĮRENGINĮ SKIRTA KIETO KURO KŪRENIMUI
Keturių sluoksnių dūmtraukio sistema yra skirta išvesti išmetamoms dujoms iš kietu kuru kūrenamų įrenginių bei gravitaciniu būdu tiekti reikiamą oro kiekį šildymo įrenginiui (židiniui) Veikiant šildymo įrenginiui (pavyzdžiui židiniui) susidaro spaudimas degimo kameroje. To pasekoje, oras yra įtraukiamas į židinį iš lauko specialiu kanalu, esančiu NORD kamine. Visa tai vyksta uždarame cikle. Tai reiškia, kad naudotojams į patalpą neišsiskiria karbono monoksidas bei nepatenka šaltas oras. Židinys ir kaminas sudaro vientisą integruotą sistemą. JAWAR NORD kaminas yra sukurtas panaudojant įvairias naujausias technologijas, kurios suteikia kaminui patvarumo bei saugumo eksploatuojant. Saugumo sumetimais šiame kamine įrengta izoliuota pravalos aklė bei izoliuotos pravalos durelės, kurios apsaugo ugnies ir  suodžių plitimą gaisro atveju. Kaminas jungiasi su židiniu trišakiu, kuris turi specialią tarpusavio jungtį su karščiui atsparia virve.     Vidinis įdėklas yra pagamintas naudojant modernią izostatinę keramiką, kuri turi ypatingai gerus parametrus-vandens absorbcija, neprlaidumą dujoms (dėl keraminių vamzdžių sujungimo 2,5cm kantu). Kuriant šį kaminą, buvo panaudota daug modernių sprendimų, kurie leidžia laikyti jį vieną iš lyderių kaminų industrijoje. 

 

JAWAR IZOSTATINĖ KERAMIKA

 

 

Firma Jawar įvedė į rinką šiuolaikiško lygio keraminį vamzdį, kuris yra gaminamas novatoriško izostatinio presavimo metodo pagrindu. Tai yra tolygaus medžiagos slėgimo visomis plokštumomis technologija. Specialios sudėties sausi  milteliai su šamotu presuojami aukštu slėgiu ir tik po to gaminys yra išdeginamas.  

  • Didelis atsparumas agresyvaus kondensato poveikiui.
  • Ypač lygus paviršius.
  • Beveik nulinio dydžio įsisunkimas, didelis sandarumas.
  • Didelis mechaninis atsparumas, mažas svoris.
  • Atsparumas suodžių gaisrui, aukštoms temperatūroms  bei dažniems temperatūros pokyčiams
  • Universalus taikymas visų tipų dūmtraukiams. Galimas renovacinės technologijos taikymas.
  • Išorinės vamzdžio dalies suklostymas leidžia reikšmingai sutaupyti energiją šilumokaičio principo pagrindu.
  • Trišakis yra pagamintas pagal izostatinio presavimo technologiją ir kaip vienalytis elementas yra prieinamas skersmenų diapozone nuo 80-250  
  • Trišakis 45 yra vienintelis rinkoje.
  • Skersmuo 80,120,160,180,200,250  

 

JAWAR VENTILIACIJA

JAWAR ventiliaciniai blokai yra skirti patalpų vėdinimui ir gali būti montuojami kartu su kaminu.

Ventiliaciniams blokams pagaminti yra naudojamas keramzitbetonio ir betono mišinys. Šie blokai yra atsparūs karščiui bei tarnauja kaip gera garso izoliacija. Ventiliacija – tai procesas kuomet iš patalpos yra išstumiamas užterštas oras o į patalpą patenka šviežias oras iš aplinkos. Labai svarbu yra išlaikyti gerą klimatą namuose ir tai galima pasiekti įrengiant natūralią ventiliaciją iš Jawar ventiliacinių blokų. Natūrali ventiliacija iki šiol yra pati populiariausia gyvenamuosiuose namuose.
 Natūralios ventiliacijos oro pasikeitimas – tai apsikeitimas patalpoje esančio šilto oro su išorės aplinkos oru.
Šviežias oras patenka į patalpą per langus bei sienas. Oras susimaišo su esančiu šiltu patalpos oru.  Po to yra pašalinamas, kartu su užterštu oru, per ventiliacijos kanalus į išorę. Ventiliacijos kanalus patartina turėti visuose patalpose, ypač – virtuvėje, katilinėje, miegamuosiuose kambariuose, vonios kambariuose bei kambariuose, kuriuose yra židinys